Search
Generic filters
Exact matches only

Harley pre sezónu 2021

0
0
3 roky ago

Harley nám konečne naservíroval svoje klasické cruiserovské novinky pre rok 2021. Ako na striebornom podnose – nový Street Bob 114 a vynovený Fat Boy 114. A úplne nové audio powered by Rockford Fosgate pre turistické modely.

Na prvom harleyovskom virtuálnom podujatí predstavili Američania 19. januára svoje klasické modely pre sezónu 2021. S Euro5 motormi a novým silnejším bobberom Street Bob 114, krajším modelom Fat Boy 114 a novými trendovými voľbami pre performance-baggery Street Glide Special, Road Glide Special a Road King Special. A ako je v najslávnejšej americkej rodine dobrým zvykom, Harley ponúkne aj štyri prémiové modely od tímu Custom Vehicle Operations – tentokrát z dielne touring.

Hádéčko v roku 2021 jemne prečistilo svoju radu modelov Softail a tento rok už nekúpite napríklad FXDR 114 ani model Deluxe a z ponuky vypadla aj väčšina modelov, kde boli na výber dve verzie pohonnej jednotky Milwaukee-Eight 107 a 114, pričom sa tieto modely predávajú už len s jednou z týchto volieb. Ako napríklad taký Fat Boy, ktorý sa predával aj so 107-čkou, no zostáva v ponuke len ako silnejší Fat Boy 114. So svojím robustným vzhľadom zostáva jedným z fyzicky najdominantnejších motocyklov v ponuke značky. Harley udáva trendy medzi cruisermi a nahrádza lesklý chróm na pohonnej jednotke, prednej časti a konzole výfuku novým jedinečným saténovým chrómovaním.

Jednou z najväčších noviniek medzi klasikami je Street Bob, ktorý sa doteraz predával s motorom 107, no v roku 2021 je dostupný so silnejšou stoštrnástkou! Najľahší zo všetkých modelov Softail je doslova nabitý autentickosťou – od riadidiel „mini-ape” až po skrátený zadný blatník.

Pekný update zažila aj rada Touring, konkrétne trojica Hot Rod baggerov Road King Special, Road Glide Special a Street Glide Special, ktoré poháňa Milwaukee-Eight 114 a perfektným komfortným podvozkom ideálnym na dlhé slnkom zaliate cesty. Street Glide Special a Road Glide Special môžete mať teraz v novom dvojfarebnom prevedení a s možnosťou voľby temne čierno ladených alebo naopak žiarivo chrómovaných prevedení – či už máte radi odvážnejšiu čiernu na motore a výfukoch alebo tradičný chróm. Road King Special a Street Glide Special dostali navyše nové LED svetlomety Daymaker® a všetky tri stroje s označením Special sú osadené novými ochrannými rámami, ktoré pridávajú ich majestátnosti.

Ak túžite po tom najlepšom z najlepšieho, najdrahšom z najdrahšieho, je tu Harley-Davidson Custom Vehicle Operations, alebo v skratke CVO. Výnimočné farebné prevedenia, pokročilé technológie, silnejšie motory Milwaukee-Eight® 117 a exkluzívne komponenty. V sezóne 2021 ponúka Harley pod značkou CVO modely Street Glide a Road Glide po prvýkrát s úplne novým systémom Harley-Davidson Audio powered by Rockford Fosgate. Moderný audiosystém používa reproduktory a zosilňovače, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre motocykle H-D. Komponenty systému sú však k dispozícii aj pre všetky Touring modely vyrobené po roku 2014, ktoré sú vybavené jednotkou infotainmentu Boom!™ Box.

Harley-Davidson zároveň pozval celý svet na samostatnú prezentáciu 22. februára 2021, kde bude do posledného detailu odhalená úplne nová Pan America.

Zdroj:http://www.motofan.sk/clanok/klasiky-harley-pre-sezonu-2021

0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sk Slovak
X