Search
Generic filters
Exact matches only

O portáli Fire-Wheel

Ako jediný v Európe ti ponúkame medzinárodný portál, sociálnu sieť so všetkými ľuďmi, ktorí sa zaujímajú priamo či nepriamo o dianie vo svete motorizmu, motocyklov, štvorkoliek, bugín a pod. Čítaj si rôzne zaujímavosti, články, prispievaj do fóra, diskusií a skupín, pridávaj trasy a spájaj sa s ľuďmi z rôznych kútov sveta, s ktorými si môžeš vymieňať svoje skúsenosti, tipy a rady. Znalosť cudzieho jazyka nie je potrebná nakoľko sa náš portál postará o všetko potrebné pre vašu vzájomnú komunikáciu.

Zapájaj sa do pravidelných súťaží o rôzne hodnotné ceny, získavaj najnovšie výhody, akcie a zľavy. Čítaj si exkluzívne novinky, sleduj premiéry nových modelov, recenzie a testy. Portál ti ponúka viacero členských balíkov, z ktorých si môžeš vybrať ten svoj podľa vlastných potrieb a začať budovať svoju vlastnú komunitu motonadšencov. Ako prvý sa budeš dozvedať o najnovších výhodách členstva, akciách a rôznych zľavách.

Taktiež pre nadšencov pripravujeme aplikáciu, ktorá je zameraná na zdieľanie najrôznejších trás vhodných pre motocyklistov po celom svete. Aj ty pridávaj svoje obľúbené trasy a zdieľaj ich s ostatnými. V aplikácii okrem iného si môžeš zmerať svoj čas jazdy na základe GPS údajov, trackovania mobilu a umiestňovať sa v rebríčku jazdcov. Časy si môžeš porovnávať s ostatnými používateľmi, získavať body a za najlepšie umiestnenie v rebríčku získať zaujímavé ceny.

Toto všetko a ešte veľa ďalších noviniek je pre teba pripravených. Tak neváhaj, zaregistruj sa, pozvi svojich priateľov a budujme spolu najväčšiu sieť motonadšencov.

Tím Fire-Wheel

2+
sk Slovak
X