Search
Generic filters
Exact matches only

Yamaha XSR 125

0
0
3 roky ago

Yamaha rozšírila svoj rad retro modelov XSR predávaných v Európe o najmenšiu juniorskú stodvadsaťpäťku, ktorá sa už od roku 2019 predávala v Thajsku s objemom 155 ccm.

XSR 125 je u nás v Európe horúcou novinkou, no už od roku 2019 tento motocykel robil radosť jazdcom v Thajsku – tam sa predával ako XSR 155. Neskôr sa z Ázie dostal aj do Južnej Ameriky, kde sa tieto maloobjemové motocykle tiež tešia veľkej obľube. Nakoniec prišla na rad aj naša Európa, pretože Yamaha hlási príchod novinky už toto leto.

Yamaha už má vo svojej ponuke niekoľko modelov s objemom 125 ccm. Športovú YZF-R125 a naháčik MT-125 používajú totožný motor i rám a zadnú kyvku ako nová XSR – rovnako, ako to býva u veľkých modelov MT a XSR. Predná vidlica má však menší priemer 37 mm (MT-125 má 41 mm) a rovnako predná brzda má menší priemer kotúča. Ráfiky sú rovnako cestné 17″, no majú iný, povedali by sme krajší dizajn ako u MT-125.

Celý dizajn je samozrejme úplne na nerozoznanie od MT-125 vrátane novej kruhovej digitálnej prístrojovky XSR. Predné i zadné svetlá sú samozrejme moderné, LED-kové. XSR 125 je v ponuke tento rok v troch farebných prevedeniach: červenej, žltej a čiernej.

Zdroj: motofan.sk/clanok/yamaha-xsr-125

0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sk Slovak
X